معرفي آزمايشگاه جامع تحقيقات

 دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با هدف ساخت و راه اندازی فضائی متمرکز، با تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی و ابزارهای تحقیقاتی در جهت پاسخگویی به نیازهای اساتید، دانشجویان و محققین داخل و خارج دانشگاه، اقدام به تاسیس و راه اندازی آزمایشگاه جامع تحقیقات نموده­ است، که می­تواند کمک موثری به رفع نیازهای پژوهشی نماید. آزمایشگاه جامع تحقیقات در راستای اهداف کلی آزمایشگاه­های جامع تحقیقاتی کشور، مبنی بر ارائه خدمات آزمایشگاهی و دستگاهی، منطبق بر استانداردهای روز دنیا به دانشگاهیان، محققان، صنایع و دیگر اقشار حرکت می­کند؛ لـــذا این آزمایشگاه تلاش دارد به بالاتــرین کیفیت و رضایت­مندی مراجعین دست یابد.

آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، در فضایی به مساحت 1253 مترمربع در بلوار شهدای هسته­ ای، بالاتر از یادبود شهدای گمنام، پردیس دانشگاه علوم پزشکی واقع شده است. این مركز با همكاري آزمايشگاه­هاي سلولي و مولكولي، كشت سلول، آناليز ميكروبي، گياهان دارويي، ميكروسكوپي، آناليز دستگاهي، مركز كوهورت و خانه حيوانات آمادگی خویش را جهت ارائه خدمت به محققین عزیز سراسر کشور جهت بهره ­مندی از امکــانات، تجهیزات و توانمندی پرسنلی خویش اعلام داشته و آماده دریافت سفارشــات پژوهشگران گرامي با توجه به امكانات موجود در آزمايشگاه می ­باشد.

کتابچۀ آزمایشگاه جامع تحقیقات که شامل معرفی آزمایشگاه‌ها، معرفی تجهیزات، تعرفۀ خدمات و فرایندهای پذیرش نمونه و ... است از طریق لینک زیر قابل دانلود است:

 

   دانلود : کتابچه آزمایشگاه جامع تحقیقات           حجم فایل 2573 KB